Detaylı Arama
Projeler / TOSKANA VADİSİ
  • TOSKANA VADİSİ
  • TOSKANA VADİSİ
  • TOSKANA VADİSİ
  • TOSKANA VADİSİ
  • TOSKANA VADİSİ
  • TOSKANA VADİSİ
Proje Bilgileri
İl /İlçe
İstanbul - Büyükçekmece
İnşaat Firması
Emaar
Oda Seçenekleri
-
Projedeki konut sayısı
-
Toplam Proje Alanı
-
İletişim Bilgileri
Telefon
(212) 852 41 04
Satış Ofisi
Toskana Vadisi Satış Ofisi Göl Vadisi, Büyükçekmece, 34500 İstanbul
Web Sitesi
http://www.toskanavadisi.com
E-Posta
emaar@emaar.com.tr
Proje Detayı

Emaar’ın Türkiye’deki ilk projesi olan ve İstanbul, Büyükçekmece Göl Vadisi’nde doğayla modern hayatın buluştuğu kusursuz bir yaşam sunan 1,7 milyon m2’lik geniş bir alanda gerçekleştirilen Toskana Vadisi Projesi, 12 farklı tipte toplam 524 lüks villa, ikiz villa ve bahçeli ve teraslı Toskana villa dairelerinden oluşuyor. Toskana Vadisi; Akdenizli özgün mimarisi, yapı kalitesi, doğası ve sosyal imkanları ile uluslararası standartlarda bir konut projesi olarak inşa edildi.

Ortak sosyal alanların ve bahçelerin toplam 1 milyon 274 bin m2 olduğu Türkiye’nin en büyük lüks konut projelerinden biri olan Toskana Vadisi’nde, şehir konforunu doğayla iç içe yaşatacak imkânlar, şehrin kargaşasından arınmış olarak sunuluyor. Toskana Vadisi; Atatürk Havaalanı’na 20, şehir merkezine ise 45 dakika mesafede bulunuyor.

Toplam 4 fazdan oluşan Toskana Vadisi’nde konutların büyüklükleri 149 m2 ile 940 m2 arasında değişiklik gösteriyor. İlk fazın toplam 174 villadan oluştuğu ve yaşamın başladığı Toskana Vadisi’nde ikinci faz ve Toskana Çarşı inşaatı da tamamlandı.

Toskana Vadisi 2. fazında villaların yanı sıra, Toskana mimarisi ile tasarlanmış, göl manzaralı, 2 kat üzerinde 4 daireden oluşan daha küçük metrekareli ikiz villalar ile bahçeli ve teraslı Toskana villa daireleri bulunuyor.

Toskana Vadisi’nde tüm evler Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin eşsiz manzarasına sahip bulunuyor.

Toskana Vadisi’nde ev sahiplerine istekleri doğrultusunda yüzme havuzu, şömine, bahçe katısında mutfak, Türk hamamı, sauna, spor odası ve şarap mahzeni de opsiyonel olarak sunulan seçenekler arasında.

EMMAR TURKIYE

Türkiye pazarına 2006 yılında konut sektöründeki yatırımıyla giriş yapan EMAAR, ilk yatırımı Toskana Vadisi’ni İstanbul Büyükçekmece Göl Vadisi’nde 1 milyon 700 bin m2’lik bir alanda inşaa etmektedir. Toskana Vadisi’nde tüm proje tamamlandığında 12 tipte toplam 524 konut bulunacaktır.

Yaşamın başladığı Toskana Vadisi’nin birinci fazında 174 villa ve Dolce Vita Yaşam & Spor Kulübü, ikinci fazında Toskana Çarşısı ve yine eşsiz Toskana mimarisi ile tasarlanmış göl ve deniz manzaralı ikiz villalar ile bahçeli ve teraslı villa daireler bulunmaktadır.

Emaar Türkiye, yeni yatırımı olarak İstanbul Çamlıca’da, içerisinde konut ve rezidanslar, alışveriş ve eğlence merkezi, ofis ve 5 yıldızlı bir otelin bulunacağı çok amaçlı bir proje geliştirmektedir.

Emaar Türkiye pazarında uzun soluklu ve yüksek katma değerli bir şirket olmayı hedefleyerek, bundan sonrak yatırımlarına konutun yanı sıra turizm ve eğlence, alışveriş merkezi geliştirme, perakende ve ticari kiralama sektörlerinde devam ederek ürettiği tüm yaşam projelerinde mükemmelliği hedeflemektedir.