Detaylı Arama
Projeler / KAMEROĞLU METROHOME SUITES & RESİDENCE
  • KAMEROĞLU METROHOME SUITES & RESİDENCE
  • KAMEROĞLU METROHOME SUITES & RESİDENCE
  • KAMEROĞLU METROHOME SUITES & RESİDENCE
Proje Bilgileri
İl /İlçe
İstanbul - Beylikdüzü
İnşaat Firması
Kameroğlu İnşaat
Oda Seçenekleri
2+1 / 3+1 / 4+1
Projedeki konut sayısı
1700
Toplam Proje Alanı
112000
İletişim Bilgileri
Telefon
(212) 852 41 04
Satış Ofisi
Kameroğlu Metrohome
Web Sitesi
www.kameroglumetrohome.com
E-Posta
Proje Detayı

Kameroğlu İnşaat, 1991 yılında Hüsamettin Kameroğlu, Alaattin Kameroğlu ve Adem Kameroğlu tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Devlet üstün hizmet madalyası sahibi Baba Kadir Kameroğlu tarafından 1969 yılında küçük bir kuyumcu mağazasında başlayan ticaret yolculuğu daha sonraki yıllarda oğulları tarafından devralınmıştır.

Kameroğlu İnşaat, EKOL markası ile Kapalıçarşı’da toptan altın ve pırlanta sektörünün en güvenilir markalarından biri haline gelmiştir. Bu ticari bilgi ve sermaye birikimi ile birlikte 1991 yılından itibaren ülkemizde inşaat sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kameroğlu İnşaat, Florya ve Yeşilköy bölgelerinin en lüks konut inşaatlarının yapılmasına müteakip, misyonunu konut yapı sektörünün bir adım ilerisine taşımayı hedefleyerek; Capacity ve Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezlerini hayata geçirmiş olup, halen söz konusu bu alışveriş merkezlerinin işletmesini devam ettirmektedir.

Kameroğlu İnşaat, KKG konsorsiyumunun bir parçası olarak, Türkiye’nin en büyük villa projelerinden Pelican Hill I. Etap ve II. Etap projelerini ek olarak 674 daire 22 iş yerinin yer aldığı Pelican Hill Residence projesini gerçekleştirmiştir.

2013 yılında inşaat sektöründe ortaksız devam etme kararı alan Kameroğlu, Pelican Hill Proje alanının en özel manzaraya hâkim olan bölgesinde ‘’Ihlamur Evleri‘’ adıyla A Plus dekorasyonu tamamlanmış, tek katlı villalarında yaşam başlamıştır. Ihlamur Evleri Projesi de bu yüksek kalite anlayışı çerçevesinde gururla teslimlerine devam etmektedir. Kameroğlu İnşaat, Beylikdüzü’nün en değerli ve 112000 m² alanına sahip en büyük arsasında başladığı, 1700 konut 130 Mağazadan oluşan Kameroğlu Metrohome Suites&Residence projesiyle Beylikdüzü’ne değer katmayı hedeflemektedir.

Genel anlayışımız, üstün kalite, estetik mimari, zamanından önce teslim hedefi ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklıdır. Kameroğlu İnşaat deneyimli kadrosuyla sektörünün lideri olmayı hedeflerken, vizyonu doğrultusunda hizmetlerine devam edecektir.